image

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > "Zážitky, které mohou zachránit život"

"Zážitky, které mohou zachránit život"Datum konání:
17.4.2024
Datum ukončení:
21.4.2024
Minulý týden bylo v prostorách budovy obecního úřadu v Nepolisech veselo. Konal se zde kurz "Zdravotník ZZA", který trval 40 hodin. Za skvělou organizaci, náplň a vedení kurzu děkujeme www.prvnipomoczive.cz, Mgr. Lucii Kadlečkové Ph.D. a jejím skvělým kolegyním a kolegům.
Během kurzu se všichni naučili rozpoznat a vyřešit nejrůznější situace od banálních až po velmi vážné stavy. Nechyběl praktický nácvik nejrůznějších situací, anatomie, práva a povinnosti zdravotníka. Součástí byla také záchrana tonoucího a praktický nácvik v bazénu. Všichni obdrželi spoustu informací a materiálů.
Kurz byl určen pro pedagogy, vedoucí příměstských táborů a neziskové organizace v regionu a byl hrazen z projektu Místní akční plán vzdělávání IV.
Ještě přidáme něco málo z hodnocení účastníků:
"Kurz byl super, jeden velký zážitek. Získala jsem spoustu nových informací, nebyla chvíle, abych se na kurzu nudila. Opravdu skvělé zpracování, lektoři úžasní. "
"Kurz byl naprosto skvělý. Skupina byla také velice pěkně sestavená???????? Já jsem se na kurzu velice zrelaxovala a omládla minimálně o deset let????. "
Děkujeme a těšíme se na druhý turnus tohoto kurzu.