image

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Zrealizované projekty > Archiv > Projekty spolupráce > Partnerství pro venkov

Partnerství pro venkov

Projekt spolupráce s názvem Dětem pro radost je zaregistrován na CP SZIF Praha dne 25.6.2009 s pořadovým číslem 5.

Hlavním předmětem projektu spolupráceje vytvoření materiálně-technického zázemí pro rozvoj regionálních společenských, sportovních, spolkových, environmentálních a církevních aktivit  na území obou MAS. 

V rámci projektu bude zakoupeno mobilní vybavení a zařízení školícího sálu   pro pořádání   vzdělávacích a informačních akcí pořádaných partnerskými MAS ve spolupráci s  jejich regionálními partnery. Tyto akce budou propagovat spolupráci partnerských MAS, rozvíjet místní  partnerství a vzdělávat regionální aktéry.

 

Materiálně-technické vybavení:

Velkokapacitní stany, stoly, lavice, mobilní WC, sestava na ozvučení, osvětlení, malé stánky  (informační kiosky), pódium

 

Vybavení školícího sálu v sídle MAS Hradecký venkov:

Projekční zařízení, hardware, software, multifunkční zařízení, konferenční židle a stoly.

 

Celkové náklady projektu jsou 4.640 tis. Kč

Zemědělský den

dne 23. září proběhne v areálu ZAS Mžany zemědělský den. Je připraven bohatý program a zveme všechny se zájmem o problematiku zemědělstí v našich regionech.

Pozvánka

Obnova a rozvoj vesnic

je název dalšího semináře pořádaného v rámci projektu Partnerství pro venkov. Seminář se koná 9. září ve školícím sále v Nechanicích. 

Pozvánka

Veletrh cestovního ruchu

V rámci projektu spolupráce Partnerství pro venkov se dne 14.8.2010 na Státním zámku Hrádek u Nechanic koná Veletrh cestovního ruchu. Je připraven bohatý program. Srdečně jsou zváni všichni se zájmem o rozvoj regionů nejen v cestovním ruchu.  

Pozvánka

Reportáž - "Den veřejné správy"

V krásném prostředí zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou proběhl v úterý 22. června Den veřejné správy. Program byl složený z několika bodů. Hlavním cílem setkání bylo představit společný projekt Místní akční skupiny Společná CIDLINA a Místní akční skupiny Hradecký venkov.

O hudební zpestření se během dne staral Jaroslav Hartl. Celková částka projektu Partnerství pro venkov investovaná do vybavení je 4 000 000 Kč. Jedním ze vzácných hostů setkání byla Renata Fodorová z Krajského úřadu v Hradci Králové z oddělení Regionálního rozvoje, která vyjádřila potěšení nad společným projektem dvou Místních akčních skupin. Během odpoledne se také účastníkům setkání představily regiony Společné CIDLINY a Hradeckého venkova a připomněly se úspěšně realizované projekty.

Celou reportáž spustíte kliknutím ZDE

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Den veřejné správy

Vyhlášení veřejné zakázky

V rámci projektu spolupráce Partnerství pro venkov je vypsána veřejná zakázka na realizaci projektu.

Celý text výzvy ke stažení ZDE